Ile trzeba zapłacić za podesty robocze?

Mimo iż większość firm budowlanych nie narzeka na swoje zarobki, bezustannie przyjmując nowe zlecenia i realizując te pochodzące od stałych klientów, każda z nich stara się na co dzień oszczędzać na swojej działalności. W tym celu ekipy fachowców próbują pozyskiwać różne sprzęty i narzędzia w najniższych cenach. Gdy postanawiają zainwestować w podesty robocze, najpierw sprawdzają, ile tak naprawdę za nie zapłacą. Jak wyglądają więc standardowe ceny tych produktów?

Najtańsze podesty robocze można już dostać za kwotę wynoszącą niewiele ponad czterysta złotych. Oczywiście istnieją też produkty znacznie tańsze, ale tych akurat kompletnie nie opłaca się kupować – nie dość, że są one niestabilne, to jeszcze zaczynają się niszczyć już po kilku wykonanych na nich pracach. Firmy specjalizujące się w wykonywaniu prac montażowych i serwisowych powinny natomiast zainwestować w podesty jeszcze droższe – kosztujące w okolicy tysiąca złotych. Za tą cenę można już pozyskać artykuł o najwyższej jakości.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna